Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Witryłów - Oferty sprzedaży domów

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

199 000 zł106 m² 1 877 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 362 m²

Na sprzedaż dom z dużą działką nad rzeką San Witryłów, gmina Dydnia W ogłoszeniu zamieszczono wizualizację przedstawiające przykładową koncepcję remontu i możliwy efekt końcowy.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł175 m² 2 457,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 511 m²

Dom drewniany w otoczeniu zieleni. Przedstawiamy ofertę sprzedaż budynku mieszkalnego , jednorodzinnego znajdującego się w miejscowości Witryłów gm. Dydnia, położonego na lekkim wzniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Sanok

Dąbrówka,Sanok(Witryłów + 12 km)

346 000 zł100 m² 3 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 275 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży murowanego dom na Dąbrówce. Budynek wybudowany w 1961r. Murowany z pustaka i cegły. Częściowo podpiwniczony. W stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Brzuska

Brzuska(Witryłów + 22 km)

129 000 zł47,29 m² 2 727,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:900 m²

Urokliwy domek letniskowy w sercu natury - Brzuska | gm. Bircza, woj. podkarpackie | pow. 47,29 m | zadaszony taras 20 m | działka 9 arów | Nieruchomość o powierzchni 47,29.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Golcowa

Golcowa(Witryłów + 20 km)

345 000 zł122,30 m² 2 820,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 601 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym o powierzchni 122,3 m2 położony w malowniczej miejscowości Golcowa w powiecie brzozowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Wańkowa

Wańkowa(Witryłów + 25 km)

1 100 000 zł180 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

NA sprzedaż | dom całoroczny | wańkowa (bieszczady) | 180 m + poddasze | 1 150 000 zł 1. Atuty nieruchomości: dwa niezależne mieszkania idealne pod wynajem lub dla dwóch rodzin. Dodatkowe poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Broniewskiego

Lesko(Witryłów + 23 km)

495 000 zł128,03 m² 3 866,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:738 m²

Na sprzedaż dom mieszkalny jednorodzinny, trzy kondygnacyjny, podpiwniczony murowany, położony w Lesku w ścisłej zabudowie przy ul. Broniewskiego. Budynek został wybudowany w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Kilińskiego

Rynek,Brzozów(Witryłów + 16 km)

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 m²

Oferujemy na sprzedaż drewniany dom jednorodzinny położony w samym sercu Brzozów. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 2,75 ara, w doskonałej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Długie(Witryłów + 17 km)

220 000 zł100 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż drewniany dom mieszkalny położony w miejscowości Długie przy ul. Sanockiej. Nieruchomość usytuowana jest na przestronnej działce o powierzchni około 18 arów i stanowi.